Mājokļa iegāde izīrēšanas nolūkos

Mājokļa iegāde izīrēšanas nolūkos ir populārs peļņas avots, kas ļauj īpašniekam iegādāties mājokli un to izīrējot, gūt ikmēneša ienākumus. Lai to izdarītu, aizņēmējam ir jāpiesakās mājokļa kredītam bankā. Tomēr bankas parasti pieprasa pirmo iemaksu šādiem kredītiem, kas vairumā gadījumu ir 20% no kopējām īpašuma iegādes izmaksām. Tātad, ja Jūs iegādājaties īpašumu, kura vērtība ir 20,000 €, Jums var nākties maksāt 5000 € par sākotnējo iemaksu un pārējo kredīta summu Jūs varat atmaksāt laika gaitā ar ikmēneša maksājumiem, kurus var veikt Jūsu īpašumā dzīvojošie īrnieki. Bet kā var refinansēt šādus kredītus un kādēļ tas var būt izdevīgi Jums?

Pieņemsim, ka Jūs esat iegādājušies māju, izmantojot mājokļa kredītu, un īpašuma cena ir pieaugusi par 50%, bet vairāk nekā 75% no kredīta summas Jums vēl ir jāatmaksā bankai. Tas nozīmē, ka ir pieaudzis mājokļa pamatkapitāls, un Jūs neizmantojat šo palielināto vērtību. Lai gan Jūs katru gadu varat palielināt īres maksu par 10%, Jūs joprojām neiegūstat vērtību, ko Jūs varētu gūt, piesakoties mājokļa kredīta refinansēšanai, jo Jūs varat iegūt zemākas procentu likmes un lielāku kredīta summu.

Tagad, kad Jūs zināt, kā gūt labumu no sava nomātā īpašuma, kura iegādei Jūs esat pieteikušies mājokļa kredītam, nākamais loģiskais solis, protams, ir meklēt labāko mājokļa kredīta refinansēšanas piedāvājumu. Tas nav tik vienkārši un viegli, kā šķiet, jo reti kurš aizdevējs piedāvā iespēju refinansēt mājokļa kredītu. Tas ir tāpēc, ka aizdevējs uzņemas lielāku risku, piešķirot lielāku kredīta summu vai zaudē papildus ienākumus, pazeminot kredīta procentu likmes.

Te Jums var noderēt internets. Ir iespējams atrast aizdevējus, kas piedāvā šādas iespējas. Jums tikai ir jāizpēta savas iespējas un jāizlemj par labāko variantu, kas atbilst Jūsu prasībām.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s