Kredītvēsture

Bankas apstiprinājuma saņemšana kredītam pret mājokļa ķīlu var būt diezgan laikietilpīgs process, kas ietver daudz papīru un formalitāšu un pārdzīvojumu. Bet, ja Jūs skatāties no bankas viedokļa, viņiem ir nepieciešams pārliecināties, ka tie var Jums pietiekami uzticēties pirms kredīta piešķiršanas. Tas ir iemesls, kāpēc banka tik rūpīgi izskatīs Jūsu finanšu stāvokli. Viņiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi varēs saņemt savus ieguldījumus atpakaļ. Arī Jūs varat veikt dažas darbības, lai šo procesu mazliet atvieglotu abām pusēm.

Pirmā lieta, kas Jums jādara, ir jāpārliecinās par savu kredītvēsturi. Jums vajadzētu saņemt savas kredītvēstures ziņojumu un to novērtēt. Mēģiniet manscreditinfo.lv, kur Jūs varat iegūt atskaiti par savām kredītsaistībām.

Jūsu finansiālā uzticamība slēpjas Jūsu bankas kontā un ienākumos. Visi Jūsu darījumi tiks rūpīgi pārskatīti, lai redzētu Jūsu tēriņu un taupīšanas paradumus. Arī pirmā iemaksa, kas nepieciešama mājokļa iegādei parasti ir 10 vai 20 procenti no īpašuma cenas, tādēļ Jūsu iekrājumiem ir jāvar segt šo summu.

Visbeidzot, Jums ir nepieciešams pierādīt stabilu nodarbinātības vēsturi. Kredīts, kas Jums tiks piešķirts, ir jāatmaksā regulāri un laicīgi, lai banka varētu atgūt savus ieguldījumus. Tas nozīmē, ka Jūsu pašreizējai algai ir jāspēj segt šos ikmēneša maksājumus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s