Pirmais mājoklis un kredītvēsture

Sava pirmā mājokļa iegāde var būt ļoti mulsinoša un biedējoša pieredze, bet tas ir viens no dzīves svarīgākajiem brīžiem. Mājās iegāde nozīmē ko vairāk nekā tikai mājas, ēkas iegādi. Tas ir jaunas dzīves sākums. Tā būs Jūsu māja; vieta, kur Jūs vienmēr varat atgriezties; kur Jūs jūtaties visērtāk un drošāk. Tur būs Jūsu sirds; tur Jūs izaudzināsiet savus bērnus un radīsiet savas atmiņas, ko Jūs nekad neaizmirsīsiet. Tātad, jā, savas pirmās mājas iegāde ir svarīgs darījums; ļoti svarīgs!

Un tad ainu aptumšo Jūsu finanšu ierobežojumi: kur Jūs iegūsiet naudu pirmajai iemaksai, vai Jūs saņemsiet apstiprinājumu mājokļa kredītam, kāda ir Jūsu kredītvēsture. Un tā tas turpinās. Ir daudz lietu, par ko mēs domājam dienu no dienas. Mēs nevaram īrēt dzīvesvietu uz visiem laikiem, vai ne? Es esmu noraizējies par sevi, jo arī es vēlos iegādāties savu pirmo mājokli. Man vajadzēja tam sagatavoties. Un tas ir tieši tas, ko es darīju.

Es devos internetā un sāku veikt pētījumus par mājokļu kredītiem. Tas bija viegli, tiešām. Es uzzināju, cik lieli ienākumi man bija nepieciešami un kādai bija jābūt manai kredītvēsturei. Jums ir nepieciešams būt pastāvīgi nodarbinātam un ir nepieciešama laba kredītvēsture. Ja Jūs zināt, ka Jūsu pieteikums netiks apstiprināts Jūsu kredītvēstures dēļ, Jūs vienmēr varat to pārbaudīt.

Atcerieties, ka mājas iegāde un uzturēšana ietver daudz ko vairāk kā tikai kredīta atmaksas izmaksas. Jums ir nepieciešams ņemt vērā citus izdevumus, piemēram, ūdeni un elektrību, īpašuma nodokļus, nodevas, atkritumu un apsaimniekošanas pakalpojumus, apkuri. Kad Jūs esat apsvēruši visus kredīta aspektus, ir pienācis laiks spert galīgo soli: pieteikties kredītam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s