Kā iepirkties lētāk

Šie būs jautājumi, kas mūžīgi nodarbinās cilvēka prātus – kā iepirkties lētāk, kā ietaupīt, kā piepelnīties.. tomēr vienas konkrētas atbildes tiem nav.

Viens no variantiem, ko darīt, ir iepirkties, kad esi paēdis. Kad vēders ir tukšs, tad gribās visu. Un bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem tu groziņā liec visu, kas ir ēdams. Taču pamēģini aiziet uz veikalu, kad esi kārtīgi pieēdies. Un tu redzēsi – groziņā nebūs nekādi cepumi, uzkodas vai trīs piena pakas. Tavas smadzenes strādā tā, ka paņems tikai visu nepieciešamāko. Kā arī, pamēģini izvairīties no pārlieku daudz neveselīgām lietām. Sulas, kolas un saldumus aizstāj ar ūdeni un augļiem. Ne tikai maciņam būs vieglāk, bet arī tavs veselības stāvoklis krietni uzlabosies. Turklāt, sapērkoties visu vienā reizē, ledusskapis ir tik pilns, ka pat neatcerēsies, ko esi nopircis. Un vēlāk nāksies pusi lidināt ārā vai atdot sunim. Tāpēc esi gudrāks un iepērcies bieži, bet pērc tikai visu nepieciešamo.

Internets ir pārņēmis šo laiku, kurā mēs dzīvojam. Tu vari atrast jebkādu informāciju, jebkuru cilvēku vai jebkuru preci. Tāpēc izmanto internetu lietderīgiem mērķiem – iepērcies tajā. Ir ļoti daudz dažādas gan latviešu, gan ārzemju mājaslapas, kurās var pasūtīt pilnīgi visu. Sākot ar mazāko tējas karotīti, beidzot pat ar mājas iegādi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s